رفتن به محتوای اصلی
تکنولوژی Home Connect

تکنولوژی Home Connect

یکی از جدیدترین تکنولوژی های به کار رفته در محصولات خانگی BOSCH، تکنولوژی Home Connect است. در سال 2018 تمامی لوازم خانگی به تکنولوژی Home Connect مجهز شدند، تا بتوان از راه دور دستگاه های خانگی نظیر یخچال، مایکروفر، ظرفشور، ماشین لباسشویی و بخار پز و … را کنترل کرد. با استفاده از این تکنولوزی می توانید حتی در مواقعی که دور از منزل هستید، تمامی لوازم خانگی را کنترل و نظارت کنید. 

روش کار با نرم افزار Home Connect

اگر قصد دارید از این تکنولوژی در لوازم خانگی خود استفاده کنید نگران نباشید، زیرا این تکنولوژی به گونه ای طراحی شده است که هرکسی با هر دانشی قادر به استفاده از آن می باشد. تنها چیزی که شما لازم دارید این است که از یک گوشی هوشمند یا تبلت، متصل به اینترنت استفاده کنید؛ سپس از طریق یکی از سرویس دهنده های اپلیکیشن مثل اپ استور یا گوگل پلی نرم افزار Home Connect دانلود کنید.

مصرف بهینه با استفاده از تکنولوژی Home Connect

استفاده از این فناوری در تمامی لوازم خانگی، با توجه به سرعت و دسترسی آسان آن باعث مصرف بهینه انرژی و صرفه جویی در وقت و زمان می شود. برای مثال با استفاد از نرم افزار Home Connect شما می توانید میزان برودت یخچال و فریزر خود را به حد مطلوب برسانید.
همچنین می توانید با متصل کردن مایکروفر خود به این نرم افزار، از میزان و مدت پخت غذاهای خود داخل مایکروفر اطلاع کسب کنید. و زمانی که دور از خانه هستید به صورت مجازی و تصویری دستگاه خود را مشاهده و نظارت کنید.

 

تکنولوژی Home Connect

کاربردهای تکنولوژی Home Connect

برنامه Home Connect علاوه بر کنترل و مشاهده کارکرد دستگاه، توصیه های لازم برای تعمیر و به روز رسانی لوازم خانگی را به شما می دهد. همچنین با استفاده از این نرم افزار می تواند اموزش های مختلفی را از طریق مشاهده ویدیوهای مختلف درباره تمامی لواز خانگی، با ویژگی های جدید دستگاه خود آشنا شوید و نحوه ی استفاده از آن را به زبانی ساده فرا گیرد. و از راهنماهایی برای نگهداری صحیح از مواد غذایی، بهره بگیرید.

مزایای استفاده از تکنولوژی Home Connect

  • زندگی هوشمند و آسان با ارتباطات
  • کنترل و نظارت از راه دور
  • عیب یابی سریع لوازم خانگی
  • قابلیت دسترسی آسان و سریع

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا تماس با ما