رفتن به محتوای اصلی
خدمات ما

تعمیرات لوازم خانگی

نماینده رسمی بوش سرویس مهستان در غرب استان تهران

محصولات بوش در همه جای دنیا شناخته شده و در غالب کشورها کالاهای لوازم خانگی اش به فروش می رسد . به همین خاطر خریداران زیادی نیازمند استفاده از خدمات نصب و سرویس نماینده های مجاز و رسمی بوش هستند .این مجموعه مفتخر است که به عنوان بزرگترین و مجهزترین مرکز سرویس در غرب تهران، تمامی خدمات نصب و سرویس محصولات بوش آلمان را در شهرهای شهریار، اندیشه، شهر قدس، ملارد و مارلیک به شما مشتریان ارائه دهد . تمام تلاش ما در این مجموعه این است که شما با آسودگی از سرویس نصب و خدمات پس از فروش انواع لوازم خانگی استفاده کنید .

تماس با ما

تاریخچه شرکت بوش

شرکت بوش، برندی نام آشنا و پر آوازه است که در سال 1886 توسط رابرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس شد و اکنون با بیش از یک قرن سابقه، به عنوان بزرگ‌ترین تأمین کننده لوازم برقی و لوازم خانگی جهان فعالیت می کند.  بوش با شعار ( بهتر است پول خود را از دست بدهیم تا اعتماد و اطمینانی که مشتری به ما می‌کند را ازدست دهیم ) یکی از 10 شرکت بزرگ آلمان شده است.

عمده فعالیت این شرکت در زمینه تامین قطعه خودرو بوده است و اکنون توانسته است در زمینه های  شمع خودرو، انژکتور، ترمز و چهار حوزه لوازم خانگی و کارگاهی، فناوری‌‌های صنعتی، خودرو و انرژی و ساخت و ساز پیشرو باشد. بوش از سال 1897 با تولید انحصاری شمع جرقه‌ای اتومبیل وارد صنعت خودروسازی شد.

شرکت بوش در سال 1933 با تولید یخچال وارد خط تولید وسایل خانگی جدید شد. هم‌چنین در سال 1932 اولین دریل برقی و در سال 1946 اولین اره عمودبر را روانه بازار کرد. ‌همین اقدامات اساس اختراعات و نوآوری‌های آینده در زمینه صنعت و لوازم خانگی شد. بوش در سال 1952 لوازم خانگی و آشپزخانه، صنعتی و نیمه صنعتی و محصولاتی جهت حفظ ایمنی و راحتی کاربر را عرضه کرد و اکنون فعالیت خود را بسیار قوی در این زمینه ادامه می دهد.

برگشت به بالا تماس با ما